Transfer Şalterleri

Transfer Şalterleri

 

Twomaster Otomatik Transfer Şalteriyle Kolay ve Güvenli Transfer Sağlayın

Tüm Türkiye’de endüstriyel ve diğer alanlarda tüketiciye ulaşan Twomaster otomatik transfer şalterleri, elektriksel yükleri iki farklı kaynak arasında değiştirmeyi sağlayıp enerji kesintisi durumlarında şebeke ile jeneratör arasındaki transferi otomatik olarak yaparak, tüketiciye enerji konforu sunuyor.

40A’den 6300A’e kadar geniş bir aralıkta seçim şansınız olan Twomaster, uluslararası sertifiaları IEC60947-1 (2001), IEC60947-3(2005), IEC60947-6-1 (2023) ve üstün kalitesi ile benzerlerinden ayrılıyor. Bu özelliklerinin yanı sıra öne çıkan bazı artıları, Twomaster şalterleri iç pazarda benzersiz bir konuma yerleştiriyor.

Otomatik Transfer Şalterleri Neden Önemli?

Özellikle hastaneler, bilgi işlem merkezleri, güvenlik birimleri, bankalar gibi enerji kesintisinin çok önemli sonuçlar doğurabileceği mekanlar ile konutlar da dahil olmak üzere, enerjiye ihtiyaç duyan tüm mekanlarda çeşitli yedek enerji kaynaklarından faydalanılıyor.

Trafo bakım, kablo arızaları gibi herhangi bir sebeple enerji kesintiye uğradığında, otomatik transfer şalteri yedek kaynağı otomatik olarak devreye alarak uzun süreli enerji kesintisinin önüne geçiyor. Şebekeden enerji verilmeye başlandığında tam tersi bir işlem gerçekleştiriyor. Böylece sistemde herhangi bir müdahale olmadan, otomatik olarak anahtarlama yapılarak enerjisiz kalınmıyor.

Twomaster otomatik transfer şalterleri, performans ve karakteristik özellikleri ile öne çıkıyor. Çift kompleks kontağı, yatay hareket mekanizması, önceden var olan mikro motor enerjisi ve mikrokontrolör kontrol teknolojisi kullanarak sıfır arka ulaşan Twomaster otomatik transfer şalterleri, dahili mekanik ve elektriksel kilitleme ve bağımsız enversör yük ayırma özelliği ile daha emniyetli bir kullanım sağlıyor.